Türkiye’de günde 600 EURO kazanmanın 5 yolu

The European Union may soon get its own Magnitsky Act to target human rights abusers

Bu makale, ayda yaklaşık 600 avroluk küçük bir maaş kazanmak için günde 20 avro kazanmanın adım adım açıklıyor. Çevrimiçi ve evde para kazanmanın yollarını arıyorsanız, doğru yere geldiniz – çevrimiçi işinize başlamak için yöntemlerimizden birini uygulayın.

İnternette para kazanmak sandığınızdan daha zordur: Ayda 600 Euro kazanmak için elbette iyi bir web bilgisi gereklidir, ancak çok şey gerektirdiği için mutlaka bir programcı veya belirli teknik beceriler olmak zorunda değilsiniz. Bu saatler süren çabanın çabası, biraz kurnazlık, kafa ve neden olmasın, biraz da şans.

Günde sekiz veya 10 saat çalışmaktan sıkıldıysanız ve evden kazanmak için daha rahat ve daha iyi bir iş arıyorsanız, muhtemelen merak ediyorsunuzdur, Günde 20 $ kazanıp aylık kişisel gelirimi nasıl artırabilirim?

Ayrıca şunu okuyun: Ayda 500 € nasıl kazanılır?

Bu günlerde birkaç güvenli ve etkili strateji var, ama en önemlisi, henüz ilgimizi çekti mi? Bu nedenle sizi aşağıdaki ipuçlarını dikkatlice okumaya ve gözlemlemeye davet ediyoruz: Ayda 600 Euro kazanmak, aylık gelirinizi tamamlamak ve finansal özgürlük elde etmek artık ulaşılamaz bir hayal değil!

 

İsviçre vatandaşları günde 20 euro nasıl kazanabilir!

 

The European Union may soon get its own Magnitsky Act to target human rights abusers

 

İnternette günde 20 dolar kazanmanın sihirli bir formülü yok, sadece dahil olmak, becerilerinizi geliştirmek ve daha önce yapmadığınız bir şeyi yapmaya çalışmak için büyük bir taahhüt. Kolay olmayacak, ancak nasıl yapılacağını biliyorsanız ve ilk zorluklardan vazgeçmezseniz imkansız olmayacak.

Seçtiğimiz tüm yöntemler% 100 etkilidir, ödeme anında yapılır (neredeyse her zaman PayPal bakiyesiyle) ve birçok kişi bu yöntemlerle günde onlarca dolar çevrimiçi kazanıyor. Ancak en iyisi, bir yöntemin diğerini dışlamamasıdır. Kesinlikle Evet, doğru okudunuz, her şey çevrimiçi para kazanmak için yeni işinize ne kadar zaman harcamayı planladığınıza bağlı.

Ne kadar çok zaman değiştirirseniz, kendi çeşitli işlevleriniz olduğu sürece o kadar çok fırsata sahip olursunuz.

Çeşitlendirme ne anlama geliyor?

Bu, çevrimiçi olarak ayda 600 dolar kazanmanın bir yöntemine asla odaklanmanız gerekmediği anlamına gelir, çünkü ne kadar karlı olursa olsun, sonsuza kadar sürmez ve piyasa, çevrimiçi bir gelir fonu oluşturmadan bu yöntemle sıkılabilir ve riskli olabilir. .

Öte yandan, çevrimiçi para kazanmanın farklı yollarına odaklanırsanız, bu riski riske atmayın, çünkü para kazanmanın hala farklı yolları vardır ve bir sektörde gelirde bir düşüş yaşarsanız, diğerleri her zaman olacaktır. Size uzun süre sabit bir para akışını garanti eden, zamanınızı ve becerilerinizi harcadığınız sektörler.

Buna ek olarak, birçok çokuluslu şirket, asla tek bir sektöre demirlenmemeniz gerektiğini de bilir, çünkü şirket sürekli olarak gelişmekte ve dolayısıyla yatırımları çeşitlendirmektedir (normal sektörde bile, ancak çok farklı faaliyetlere yatırım yapmak daha iyidir) sağlam sürüş

İnternetten para kazanmanın tek bir yoluna asla odaklanmayın. Bu sayfada bahsedilen tüm yöntemler diğerlerini dışlamaz, aksine genellikle kolayca birleştirilebilir ve size en az 600 Euro’luk zahmetsiz bir aylık gelir sağlar.

Bununla birlikte, zaman kaybetmeyi bırakalım ve günde 20 $ ‘ı kolay ve hızlı bir şekilde kazanabileceğiniz 9 yolla başlayalım.

 

1. Bir blog oluşturun

Creating a blog for your online store

Çevrimiçi para kazanmanın ilk yolu bir blog başlatmaktır. Tabii ki, iyi yazabilmeniz, kaliteli içerik üretebilmeniz ve genel halkın ilgisini çekerek görüntülemelerden ve reklamlardan para kazanmanız gerekir. Bu nedenle ideal olan, tek bir niş / pazara odaklanmaktır. Bahçıvanlık, yemek pişirme veya aklınıza gelebilecek diğer konuları biliyor ve seviyorsunuz ya da size yazması için birini tutuyorsunuz (profesyonel bir yazar veya editör).

Ayrıca iyi bir etki alanına ve barındırma portalına (örneğin, incelememizde ele aldığımız dolaşımdaki en iyi portal olan SiteGround) ve okuyucularınızı korumak için etkili bir araca (örneğin, otomatik yanıtlayıcıları ve e-postaları kolayca yönetebilir ve haber bültenlerini yönetebilirsiniz, GetResponse incelememizin tamamını okumak için burayı tıklayın.

 

2. Koop en verkoop online

 

Why Non-US Amazon Resellers Should File U.S Tax Returns To Receive Refunds

2010’un on yılında, e-ticaret fenomeni patladı: Bu trendden “yararlanmak” nasıl olurdu? El işi yapmayı biliyorsanız (mücevherden nakışa, boyadan doğal kozmetiğe vb.) Ürünlerinizi satmak için Amazon, Aliexpress, Subito.it, Catawiki veya GearBest gibi portalları kullanabilirsiniz. Alternatif olarak, ucuz indirimler ve hatta ücretsiz hediyeler arayabilir ve sonra bunları tekrar pazara sunabilirsiniz.

 

3. Çevrimiçi anketleri yanıtlayın

Bizden sık sık hangi web sitelerinin çevrimiçi anketlere katılmak için ödeme yaptığı konusunda fikrimiz sorulur. Bu yüzden bu yöntemle kazanılmasının ne kadar paraya değip değmeyeceğini bulmaya karar verdik.

Ne yazık ki ödemeler çok yüksek değil ancak aşağıdaki web sitelerinde yapılan ödemeler en azından çok dakik.

Bu web sitelerinden bazıları, ücretsiz olarak ürün satın almak ve ardından çevrimiçi satmak için kuponlarla (Amazon, Zalando ve diğerleri) ödeme yapar.

Bu yöntemi seçtiyseniz, size iki önemli ipucu sunuyoruz:

Dürüstlük. Ceza riski olduğu için anketleri ve fikirleri bir araya getirirken adil olmaya çalışın.
Kayıt olmak için ödeme yapmazsınız. Anketlere katılmak için ödeme yapan web sitelerine katılmak için ASLA ödeme yapmamanızı öneririz. Şimdilik sadece tamamen ücretsiz kayıt sitelerini listeleyeceğiz.

Araştırmadan para kazanmak için en güvenli ve güvenilir web siteleri şunlardır:

Müthiş manzara
Anketim
Fikir Merkezi
Toluna
Nicequest paneli
Anketler
Greenpanthera

4. Bir e-ticaret açın

Grafik ve programlama konusunda çok bilginiz varsa veya tanıdığınız ve size yardımcı olabilecek birini tanıyorsanız, ürün satmak için bir e-ticaret veya portal açmanızı öneririz. Bu, teknolojiden mobilyaya kadar çeşitli öğelere sahip genel bir web sitesi veya açıkça tanımlanmış bir amaca sahip bir “sanal mağaza” olabilir: organik tarımdan (örneğin, iyi şaraplar, sıfır kilometre mahsuller, vb.) Giysilere. Ev aksesuarlarından e-kitaplara kadar klasik.

 

5. Fotoğraflarınızı satın

Harika posterler, kartpostallar yapabilecek veya ticari amaçlarla kullanılabilecek fotoğrafçılık ve büyüleyici fotoğraflar konusunda tutkulu musunuz? Bunu dijital vitrin veya galeri gibi çalışan bir resim satış portalı olan ShutterStock’a yükleyin: İlgilenen birini bulursanız, iyi bir kar elde edebilir ve kolayca ayda 600 $ kazanabilirsiniz! Harika fotoğraflar çekmek için Amazon’da en çok konuşulanlardan biri olan Canon EOS 70D gibi iyi bir SLR fotoğraf makinesi kullanmak önemlidir.

İpucu: İyi bir fotoğrafçı olmak ve harika fotoğraflar çekmek istiyorsanız, Accademia Domani öğretmenleri sadece 19,99 $ karşılığında mükemmel bir çevrimiçi fotoğrafçılık kursu oluşturdu.

Mezun olmadan önce şunları da okuyun:

Günde 50 Dolar Kazanmanın 15 Yolu
Evde Ciddi Bir Şekilde Nasıl Çalışılır?
Maaşınızı nasıl tamamlayabilirsiniz?
Kârlı ve yaratıcı işlere bu şekilde erişebilirsiniz
Bu şekilde ayda 300 euro kazanırsınız

 

Deniz bilgisi için iletişim bilgilerinizi aşağıya bırakın

 

Volledig e-mailadres

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*